LKS Grybovia Grybów - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Budowlani Jazowsko - Dąbrovia Wielogłowy 0:1
  • Kolejarz Stróże - Amator Paszyn 3:1
  • Sokół Stary Sącz - Zyndram Łącko 2:2
  • Dunajec Nowy Sącz - Nawoj Nawojowa 1:3
  • Jedność Nowy Sącz - Hart Tęgoborze 1:3
  • Grybovia - Zawisza Rożnów 3:3
  • Świniarsko - Górka Szczereż
  • Victoria Witowice Dln. - Orzeł Ptaszkowa 4:2
  •        

Zegar

Logowanie

Kalendarium

19

09-2018

środa

20

09-2018

czwartek

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

Wyszukiwarka

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 100, wczoraj: 125
ogółem: 868 381

statystyki szczegółowe

Aktualności

KOLEJNA ZMIANA TERMINARZA!

  • autor: SzyjuS, 2014-08-16 17:47

OZPN Nowy Sącz na swojej stronie poinformował że jest zmiana w terminarzu dla drużyn grających w KLASIE "A"

Po przeanalizowaniu można zauważyć że dołożono drużynę CHRUŚLICE NOWY SĄCZ.

 

Terminarz POPRAWIONY
rozgrywek ligi: NOWY SACZ: KLASA „A” GRUPA II - RUNDA I
Kolejka 1 w dniach 15-08-2014
1 Przełęcz Tylicz  -  LKS Łęka  2014-08-15 16:00
2 Kolejarz Stróże  -  Nawoj Nawojowa 2014-08-15 16:00
3 Sokół Stary Sącz  -  Zyndram Łącko 2014-08-15 16:00
4 Amator Paszyn  -  LKS Ubiad  2014-08-15 16:00
5 Budowlani Jazowsko  -  Dąbrovia Wielogłowy 2014-08-15 16:00
6 LKS Świniarsko  -  Victoria Witowice Dolne 2014-08-15 16:00
7 Jedność Nowy Sącz  -  LKS Grybovia Grybów 2014-08-15 16:00
8 Zawisza Rożnów  -  Helena Nowy Sącz 2014-08-15 16:00
9 Chruślice Nowy Sącz  -  pauzuje w kolejce ____-__-__  
Kolejka 2 w dniach 17-08-2014
10 LKS Łęka   -  pauzuje w kolejce ____-__-__  
11 Helena Nowy Sącz  -  Chruślice Nowy Sącz 2014-11-16 11:00
12 LKS Grybovia Grybów  -  Zawisza Rożnów 2014-08-17 18:00
13 Victoria Witowice Dolne  -  Jedność Nowy Sącz 2014-08-17 18:00
14 Dąbrovia Wielogłowy  -  LKS Świniarsko 2014-11-16 11:00
15 LKS Ubiad   -  Budowlani Jazowsko 2014-11-16 11:00
16 Zyndram Łącko  -  Amator Paszyn 2014-08-17 18:00
17 Nawoj Nawojowa  -  Sokół Stary Sącz 2014-08-17 18:00
18 Przełęcz Tylicz  -  Kolejarz Stróże 2014-08-17 18:00
Kolejka 3 w dniach 24-08-2014
19 Kolejarz Stróże  -  LKS Łęka  2014-08-24 11:00
20 Sokół Stary Sącz  -  Przełęcz Tylicz 2014-08-24 17:30
21 Amator Paszyn  -  Nawoj Nawojowa 2014-08-24 17:30
22 Budowlani Jazowsko  -  Zyndram Łącko 2014-08-24 17:30
23 LKS Świniarsko  -  LKS Ubiad  2014-08-24 11:00
24 Jedność Nowy Sącz  -  Dąbrovia Wielogłowy 2014-08-24 16:30
14 Dąbrovia Wielogłowy  -  LKS Świniarsko 2014-11-16 11:00
26 Chruślice Nowy Sącz  -  LKS Grybovia Grybów 2014-08-24 11:00
27 Helena Nowy Sącz  -  pauzuje w kolejce ____-__-__  
Kolejka 4 w dniach 28-08-2014
28 LKS Łęka   -  Helena Nowy Sącz 2014-08-28 11:00
29 LKS Grybovia Grybów  -  pauzuje w kolejce ____-__-__  
30 Victoria Witowice Dolne  -  Chruślice Nowy Sącz 2014-08-28 17:00
31 Dąbrovia Wielogłowy  -  Zawisza Rożnów 2014-08-28 17:00
32 LKS Ubiad   -  Jedność Nowy Sącz 2014-08-28 17:00
33 Zyndram Łącko  -  LKS Świniarsko 2014-08-28 17:00
34 Nawoj Nawojowa  -  Budowlani Jazowsko 2014-08-28 17:00
35 Przełęcz Tylicz  -  Amator Paszyn 2014-08-28 17:00
36 Kolejarz Stróże  -  Sokół Stary Sącz 2014-08-28 17:00
Kolejka 5 w dniach 31-08-2014
37 Sokół Stary Sącz  -  LKS Łęka  2014-08-31 11:00
38 Amator Paszyn  -  Kolejarz Stróże 2014-08-31 17:00
39 Budowlani Jazowsko  -  Przełęcz Tylicz 2014-08-31 17:00
40 LKS Świniarsko  -  Nawoj Nawojowa 2014-08-31 17:00
41 Jedność Nowy Sącz  -  Zyndram Łącko 2014-08-31 17:00
42 Zawisza Rożnów  -  LKS Ubiad  2014-08-31 17:00
43 Chruślice Nowy Sącz  -  Dąbrovia Wielogłowy 2014-08-31 11:00
44 Victoria Witowice Dolne  -  pauzuje w kolejce ____-__-__  
45 Helena Nowy Sącz  -  LKS Grybovia Grybów 2014-08-31 17:00
Kolejka 6 w dniach 03-09-2014
46 LKS Łęka   -  LKS Grybovia Grybów 2014-09-03 11:00
47 Victoria Witowice Dolne  -  Helena Nowy Sącz 2014-09-03 17:00
48 Dąbrovia Wielogłowy  -  pauzuje w kolejce ____-__-__  
49 LKS Ubiad   -  Chruślice Nowy Sącz 2014-09-03 17:00
50 Zyndram Łącko  -  Zawisza Rożnów 2014-09-03 17:00
51 Nawoj Nawojowa  -  Jedność Nowy Sącz 2014-09-03 17:00
52 Przełęcz Tylicz  -  LKS Świniarsko 2014-09-03 17:00
53 Kolejarz Stróże  -  Budowlani Jazowsko 2014-09-03 17:00
54 Sokół Stary Sącz  -  Amator Paszyn 2014-09-03 17:00
Kolejka 7 w dniach 07-09-2014
55 Amator Paszyn  -  LKS Łęka  2014-09-07 11:00
56 Budowlani Jazowsko  -  Sokół Stary Sącz 2014-09-07 11:00
57 LKS Świniarsko  -  Kolejarz Stróże 2014-09-07 11:00
58 Jedność Nowy Sącz  -  Przełęcz Tylicz 2014-09-07 16:00
59 Zawisza Rożnów  -  Nawoj Nawojowa 2014-09-07 11:00
60 Chruślice Nowy Sącz  -  Zyndram Łącko 2014-09-07 11:00
61 LKS Ubiad   -  pauzuje w kolejce ____-__-__  
62 Helena Nowy Sącz  -  Dąbrovia Wielogłowy 2014-09-07 11:00
63 LKS Grybovia Grybów  -  Victoria Witowice Dolne 2014-09-07 16:00
Kolejka 8 w dniach 14-09-2014
64 LKS Łęka   -  Victoria Witowice Dolne 2014-09-14 11:00
65 Dąbrovia Wielogłowy  -  LKS Grybovia Grybów 2014-09-14 17:00
66 LKS Ubiad   -  Helena Nowy Sącz 2014-09-14 11:00
67 Zyndram Łącko  -  pauzuje w kolejce ____-__-__  
68 Nawoj Nawojowa  -  Chruślice Nowy Sącz 2014-09-14 17:00
69 Przełęcz Tylicz  -  Zawisza Rożnów 2014-09-14 17:00
70 Kolejarz Stróże  -  Jedność Nowy Sącz 2014-09-14 17:00
71 Sokół Stary Sącz  -  LKS Świniarsko 2014-09-14 11:00
72 Amator Paszyn  -  Budowlani Jazowsko 2014-09-14 17:00
Kolejka 9 w dniach 21-09-2014
73 Budowlani Jazowsko  -  LKS Łęka  2014-09-21 11:00
74 LKS Świniarsko  -  Amator Paszyn 2014-09-21 11:00
75 Jedność Nowy Sącz  -  Sokół Stary Sącz 2014-09-21 16:00
76 Zawisza Rożnów  -  Kolejarz Stróże 2014-09-21 11:00
77 Chruślice Nowy Sącz  -  Przełęcz Tylicz 2014-09-21 11:00
78 Nawoj Nawojowa  -  pauzuje w kolejce ____-__-__  
79 Helena Nowy Sącz  -  Zyndram Łącko 2014-09-21 11:00
80 LKS Grybovia Grybów  -  LKS Ubiad  2014-09-21 16:00
81 Victoria Witowice Dolne  -  Dąbrovia Wielogłowy 2014-09-21 16:00
Kolejka 10 w dniach 28-09-2014
82 LKS Łęka   -  Dąbrovia Wielogłowy 2014-09-28 11:00
83 LKS Ubiad   -  Victoria Witowice Dolne 2014-09-28 11:00
84 Zyndram Łącko  -  LKS Grybovia Grybów 2014-09-28 11:00
85 Nawoj Nawojowa  -  Helena Nowy Sącz 2014-09-28 16:00
86 Przełęcz Tylicz  -  pauzuje w kolejce ____-__-__  
87 Kolejarz Stróże  -  Chruślice Nowy Sącz 2014-09-28 11:00
88 Sokół Stary Sącz  -  Zawisza Rożnów 2014-09-28 16:00
89 Amator Paszyn  -  Jedność Nowy Sącz 2014-09-28 16:00
90 Budowlani Jazowsko  -  LKS Świniarsko 2014-08-17 18:00
Kolejka 11 w dniach 05-10-2014
91 LKS Świniarsko  -  LKS Łęka  2014-10-05 11:00
92 Jedność Nowy Sącz  -  Budowlani Jazowsko 2014-10-05 16:00
93 Zawisza Rożnów  -  Amator Paszyn 2014-10-05 16:00
94 Chruślice Nowy Sącz  -  Sokół Stary Sącz 2014-10-05 11:00
95 Kolejarz Stróże  -  pauzuje w kolejce ____-__-__  
96 Helena Nowy Sącz  -  Przełęcz Tylicz 2014-10-05 16:00
97 LKS Grybovia Grybów  -  Nawoj Nawojowa 2014-10-05 16:00
98 Victoria Witowice Dolne  -  Zyndram Łącko 2014-10-05 16:00
99 LKS Ubiad   -  Dąbrovia Wielogłowy 2014-08-17 11:00
Kolejka 12 w dniach 12-10-2014
101 LKS Łęka  -  LKS Ubiad 2014-10-12 11:00
101 Zyndram Łącko  -  Dąbrovia Wielogłowy 2014-10-12 11:00
102 Nawoj Nawojowa  -  Victoria Witowice Dolne 2014-10-12 15:30
103 Przełęcz Tylicz  -  LKS Grybovia Grybów 2014-10-12 15:30
104 Kolejarz Stróże  -  Helena Nowy Sącz 2014-10-11 15:30
105 Sokół Stary Sącz  -  pauzuje w kolejce ____-__-__  
106 Amator Paszyn  -  Chruślice Nowy Sącz 2014-10-12 15:30
107 Budowlani Jazowsko  -  Zawisza Rożnów 2014-10-12 15:30
108 LKS Świniarsko  -  Jedność Nowy Sącz 2014-10-12 11:00
Kolejka 13 w dniach 19-10-2014
109 Jedność Nowy Sącz  -  LKS Łęka  2014-10-19 11:00
110 Zawisza Rożnów  -  LKS Świniarsko 2014-10-19 11:00
111 Budowlani Jazowsko  -  Chruślice Nowy Sącz 2014-10-19 15:00
112 Amator Paszyn  -  pauzuje w kolejce ____-__-__  
113 Helena Nowy Sącz  -  Sokół Stary Sącz 2014-10-18 15:00
114 LKS Grybovia Grybów  -  Kolejarz Stróże 2014-10-19 11:00
115 Victoria Witowice Dolne  -  Przełęcz Tylicz 2014-10-19 15:00
116 Dąbrovia Wielogłowy  -  Nawoj Nawojowa 2014-10-19 15:00
117 LKS Ubiad   -  Zyndram Łącko 2014-10-19 15:00
Kolejka 14 w dniach 26-10-2014
118 LKS Łęka   -  Zyndram Łącko 2014-10-26 11:00
119 Nawoj Nawojowa  -  LKS Ubiad  2014-10-26 13:30
120 Przełęcz Tylicz  -  Dąbrovia Wielogłowy 2014-10-26 13:30
121 Kolejarz Stróże  -  Victoria Witowice Dolne 2014-10-26 11:00
122 Sokół Stary Sącz  -  LKS Grybovia Grybów 2014-10-26 11:00
123 Amator Paszyn  -  Helena Nowy Sącz 2014-10-26 13:30
124 Budowlani Jazowsko  -  pauzuje w kolejce ____-__-__  
125 LKS Świniarsko  -  Chruślice Nowy Sącz 2014-10-26 11:00
126 Jedność Nowy Sącz  -  Zawisza Rożnów 2014-10-26 13:30
Kolejka 15 w dniach 02-11-2014
127 Zawisza Rożnów  -  LKS Łęka  2014-11-02 11:00
128 Chruślice Nowy Sącz  -  Jedność Nowy Sącz 2014-11-02 11:00
129 LKS Świniarsko  -  pauzuje w kolejce ____-__-__  
130 Helena Nowy Sącz  -  Budowlani Jazowsko 2014-11-02 11:00
131 LKS Grybovia Grybów  -  Amator Paszyn 2014-11-02 11:00
132 Victoria Witowice Dolne  -  Sokół Stary Sącz 2014-11-02 11:00
133 Dąbrovia Wielogłowy  -  Kolejarz Stróże 2014-11-02 11:00
134 LKS Ubiad   -  Przełęcz Tylicz 2014-11-02 11:00
135 Zyndram Łącko  -  Nawoj Nawojowa 2014-11-02 11:00
Kolejka 16 w dniach 09-11-2014
136 LKS Łęka   -  Nawoj Nawojowa 2014-11-09 11:00
137 Przełęcz Tylicz  -  Zyndram Łącko 2014-11-09 11:00
138 Kolejarz Stróże  -  LKS Ubiad  2014-11-09 11:00
139 Sokół Stary Sącz  -  Dąbrovia Wielogłowy 2014-11-09 11:00
140 Amator Paszyn  -  Victoria Witowice Dolne 2014-11-09 11:00
141 Budowlani Jazowsko  -  LKS Grybovia Grybów 2014-11-09 11:00
142 LKS Świniarsko  -  Helena Nowy Sącz 2014-11-09 11:00
143 Jedność Nowy Sącz  -  pauzuje w kolejce ____-__-__  
144 Zawisza Rożnów  -  Chruślice Nowy Sącz 2014-11-09 11:00
Kolejka 17 w dniach 11-11-2014
145 Chruślice Nowy Sącz  -  LKS Łęka  2014-11-11  
146 Zawisza Rożnów  -  pauzuje w kolejce ____-__-__ 11:00
147 Helena Nowy Sącz  -  Jedność Nowy Sącz 2014-11-11 11:00
148 LKS Grybovia Grybów  -  LKS Świniarsko 2014-11-11 11:00
149 Victoria Witowice Dolne  -  Budowlani Jazowsko 2014-11-11 11:00
150 Dąbrovia Wielogłowy  -  Amator Paszyn 2014-11-11 11:00
151 LKS Ubiad   -  Sokół Stary Sącz 2014-11-11 11:00
152 Zyndram Łącko  -  Kolejarz Stróże 2014-11-11 11:00
153 Nawoj Nawojowa  -  Przełęcz Tylicz 2014-11-11 11:00

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [358]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 2
Budowlani Jazowsko 0:1 Dąbrovia Wielogłowy
Kolejarz Stróże 3:1 Amator Paszyn
Sokół Stary Sącz 2:2 Zyndram Łącko
Dunajec Nowy Sącz 1:3 Nawoj Nawojowa
Jedność Nowy Sącz 1:3 Hart Tęgoborze
Grybovia 3:3 Zawisza Rożnów
Świniarsko Górka Szczereż
Victoria Witowice Dln. 4:2 Orzeł Ptaszkowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 3
Victoria Witowice Dln. - Budowlani Jazowsko
Górka Szczereż - Orzeł Ptaszkowa
Zawisza Rożnów - Świniarsko
Hart Tęgoborze - Grybovia
Jedność Nowy Sącz - Dunajec Nowy Sącz
Zyndram Łącko - Nawoj Nawojowa
Amator Paszyn - Sokół Stary Sącz
Dąbrovia Wielogłowy - Kolejarz Stróże

Losowa galeria

Grybovia - Ogniwo (foto. RDN Małopolska)
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Odtwarzacz

Buttony